MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Caféstolar 6387452
nr 638 7452
Caféstolar
Ett par
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 maj 2010
kl 18:45:48
300 kr
800 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.400 kr